جدیدترین خبرهای روز فوتبال و ورزش را در ایران اسپرت دنبال کنید

ایران اسپورت

به گزارش خبرگزاری مهر، سیروس پورموسوی که شاگردانش در نخستین بازی با نتیجه دو بر صفر ازبکستان را شکست دادند در گفت و گو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال اظهار داشت:ما در این بازی نمایش خیلی خوبی داشتیم با این وجود باور دارم که باید از این بهتر کار کنیم و از عملکرد بچه ها رضایت کامل نداشتم.

سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران اضافه کرد:در خصوص این بازی باید به سه مسئله اشاره کنم. اول اینکه همیشه اولین مسابقه سخت ترین بازی است و تیم تلاش می کند به شرایط عادت کند ، دوم اینکه تیم ما تجربه بازی زیر نور را نداشت و خوشبختانه این تجربه را با موفقیت پشت سر گذاشتیم همچنین تیم های آسیای میانه برابر ما با قدرت بندی بسیار بالا ، بازی فیزیکی و همینطور انگیزه قابل توجهی قرار می گیرند که با این وجود توانستیم ازبکستان را شکست دهیم.

پورموسوی همچنین گفت:به بچه ها خسته نباشید می گویم و باید بگویم شروع بسیار خوبی در این مسابقات داشتیم اما انتظار من این است که غرق در این پیروزی نشویم بلکه در هر بازی بهتر و با انسجام بیشتر عمل کنیم. خوشبختانه آنالیز بسیار خوبی هم از تیم ترکمنستان داشته ایم و تلاش می کنیم در دومین بازی بهتر عمل کنیم. توان فنی و کیفیت بچه های ما به مراتب بالاتر است و می توانند در بازی های بعدی رفته رفته هماهنگی بیشتری پیدا کنند.

گفتنی است تیم ملی جوانان در دومین بازی تورنمنت کافا روز دوشنبه ساعت 17 برابر ترکمنستان قرار می گیرد.

اخبار ورزشی


موضوع : فوتبال ایران
برچسب : , , , , , , , , , , , ,
نویسنده :ایران اسپرت در تاریخ مرداد 19ام, 1398