جدیدترین خبرهای روز فوتبال و ورزش را در ایران اسپرت دنبال کنید

ایران اسپورت

اعلام لیست مازاد برانکو در الاهلی

تبعات شکست سنگین برابر الهلال در دربی بزرگ آسیایی عربستان باعث شد سرمربی کروات الاهلی در نشستی با رئیس و مدیر فنی باشگاه سعودی شرکت کند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

شاهزاده منصور بن مشعل مدیر تیم فوتبال الاهلی در نشستی با برانکو سرمربی کروات این باشگاه پیرامون دلایل شکست سنگین برابر الهلال به بحث و تبادل نظر پرداخت.در این نشست که با حضور رئیس باشگاه برگزار شد نکات فنی و توصیه هایی به سرمربی کروات صورت گرفت تا برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس برای بازی برگشت تصمیمات بهتری اتخاذ کند.

از جمله صحبت هایی که در این نشست مطرح شد به روش بازی و نفرات اصلی انتخاب شده همچنین تعویض عبدالفتاح عسیری برمی گشت. مدیر الاهلی اعتقاد داشت وقتی بازیکنی مثل اسیری تعویض شد قدرت فنی تیم تحت الشعاع قرار گرفت.برانکو ایوانکوویچ بعد از این نشست و قبل از آغاز تمرین در گفتگویی با بازیکنان به تشریح وظایف فنی و ایرادات آنها در بازی با الهلال پرداخت بلکه بتواند زمینه کامبک در ریاض را فراهم کند. رسانه های سعودی مدعی شدند در بازی برگشت انتظار چند تغییر بزرگ در ترکیب الاهلی وجود دارد از جمله در ساختار تدافعی که برانکو بیشترین انتقاد را از آن داشت و ضعف های مشهودی را دید.

سرمربی الاهلی همچنین از کادر مدیریتی باشگاه خواست تا یک روز زودتر کاروان الاهلی راهی ریاض شود تا هم با شرایط آب و هوایی بیشتر آشنا شوند هم این که آخرین جلسه تمرینی را در ورزشگاه محل برگزاری بازی انجام بدهد. به نوشته روزنامه های سعودی برانکو خطاب به بازیکنانش هشدار داده اگر به فکر صعود هستند باید اشتباهات بازی رفت را فراموش و با ذهنی خالی و باانگیزه به میدان بروند.

برانکو همچنان به جذب یک بازیکن بزرگ در ساختار تدافعی خود می اندیشید، موضوعی که طرفداران الاهلی بعد از شوک شکست مقابل الهلال نیز به آن اشاره داشتند و با انتقاد از شیوه شروع بازی توسط برانکو خواستار ایجاد تغییراتی شده اند. این انتقادات بیشتر به دسوزا برزیلی و اختیار تامی که مربی کروات به او داده بود، برمی گشت.

سعید المولد و محمد الفتیری دو مصدوم الاهلی هستند که کارشناسان اعتقاد دارند غیبت شان دست برانکو و دستیارانش را برای ایجاد تغییرات بست. برانکو که در پایان بازی از هواداران عذرخواهی کرده بود ابراز امیدواری کرده است در بازی برگشت داوری بهتری را شاهد باشد تا اتفاقات بازی رفت تکرار نشود. برانکو با انتقاد از داور عمانی نسبت به اخطارهای بی مورد همین طور دو سوت جنجالی در گل های دوم و سوم الهلال اشاره کرد و گفت اگر داور گل آفساید همین طور ضربه ایستگاهی اشتباه به الهلال هدیه نمی داد، الاهلی بازنده بازی بزرگ نمی شد.

 

اخبار ورزشی


موضوع : فوتبال جهان
برچسب : , , , , , , , ,
نویسنده :ایران اسپرت در تاریخ مرداد 19ام, 1398