جدیدترین خبرهای روز فوتبال و ورزش را در ایران اسپرت دنبال کنید

ایران اسپورت

جیمی کاراگر : ماتیپ باید در این بازی از ابتدا به میدان فرستاده می‌شد

جیمی کاراگر، اسطوره لیورپول از تصمیم یورگن کلوپ برای بازی دادن به جو گومز و نیمکت نشین کردن جوئل ماتیپ در دیدار مقابل نوریچ انتقاد کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

جیمی کاراگر ، اسطوره لیورپول و کارشناس ورزشی انگلیسی می‌گوید از تصمیم یورگن کلوپ برای به میدان فرستادن جو گومز در بازی دیشب لیورپول مقابل نوریچ و نیمکت نشین کردن جوئل ماتیپ غافلگیر شده است.

ماتیپ فصل گذشته در نیمه دوم فصل در کنار ویرژیل فن‌دایک زوجی فوق‌العاده در خط دفاعی لیورپول تشکیل داده بود و نقش مهمی در عملکرد فوق‌العاده خط دفاعی مرسی‌سایدی‌ها داشت. لیورپول فصل گذشته در ۳۸ بازی خود در لیگ برتر ۲۲ گل دریافت کرد تا بهترین آمار دفاعی فصل را به خود اختصاص دهد.

اما کلوپ دیشب در جریان پیروزی ۴-۱ تیمش مقابل نوریچ تصمیم گرفت از ابتدای بازی جو گومز را در کنار فن‌دایک به خدمت بگیرد. تصمیمی که با انتقاد کاراگر همراه شد که معتقد بود همین تصمیم کلوپ باعث شده لیورپول در این بازی عملکرد دفاعی خوبی نداشته باشد هر چند نوریچ نتوانست از این ضعف استفاده کند.

کاراگر در این باره گفت:

” ماتیپ شایستگی این را داشت که در ترکیب لیورپول باشد. من معتقدم با توجه به عملکرد ماتیپ در فصل گذشته در حق او ظلم شد و ماتیپ باید در این بازی از ابتدا به میدان فرستاده می‌شد. شاید اگر لیورپول در یک بازی دشوار خارج از خانه به میدان می‌رفت می‌شد استفاده از گومز را توجیه کرد”.

اخبار ورزشی


موضوع : فوتبال جهان
برچسب : , , , , , , , , , , , ,
نویسنده :ایران اسپرت در تاریخ مرداد 19ام, 1398