جدیدترین خبرهای روز فوتبال و ورزش را در ایران اسپرت دنبال کنید

ایران اسپورت

پرهام مقصودلو در دور هشتم مسابقات شطرنج ابوظبی برابر استاد بزرگ بلاروس به برتری رسید و با توجه به وضعیت پوئن شکنی ها قطعا در بازی آینده می تواند در یکی از سکوهای دومی و یا سومی بایستد.

به گزارش ایسنا ، دور هشتم (دور ما قبل پایانی) مسابقات شطرنج استادان ابوظبی شب گذشته برگزار شد و نمایندگان شطرنج ایران برابر حریفان خود صاحب یک پیروزی، ۳ تساوی و ۳ شکست شدند.

در دور هشتم، پرهام مقصودلو مقابل استاد بزرگ بلاروس با ریتینگ ۲۵۷۸ به برتری رسید تا مجموع امتیازات خود را به عدد ۶ برساند و در رده سوم قرار گیرد. جوابا با ریتینگ ۲۵۸۴ از گرجستان با پیروزی در دور هشتم و با کسب ۷.۵ امتیاز از ۸ بازی، قهرمانی اش را تاحد بسیار زیادی قطعی کرد.

نماینده شطرنج ایران امروز در دور پایانی به مصاف نی هوا از چین با ریتینگ ۲۶۶۸ خواهد رفت. با توجه به وضعیت پوئن شکنی ها، پیروزی در این دیدار قطعا یکی از سکوهای دومی یا سومی را برای مقصودلو به دنبال خواهد داشت.

در دیگر دیدارهای دور هشتم مسابقات استادان ابوظبی، محمدامین طباطبایی، پویا ایدنی و سید جواد علوی برابر حریفان خود به تساوی رسیدند و آرش طاهباز ، آرتین اشرف و آنوشا مهدیان مقابل رقبای خود شکست خوردند. امین طباطبایی و پویا ایدنی شانسی برای روی سکو ایستادن ندارند.

مبینا علی نسب دیگر نماینده ایران پس از کسب نتایج ضعیف (سه باخت پیاپی) و از دست دادن بیش از ۴۵ واحد ریتینگ پیش از برگزاری رقابت های دور هشتم، از مسابقات کناره گیری کرد.

بیست و ششمین دوره مسابقات استادان ابوظبی با حضور ۱۵۰ شطرنج باز از ۲۸ کشور دنیا در امارات برگزار می شود.

انتهای پیام

اخبار ورزشی


موضوع : سایر ورزشها
برچسب : , , , , , , , ,
نویسنده :ایران اسپرت در تاریخ مرداد 19ام, 1398