جدیدترین خبرهای روز فوتبال و ورزش را در ایران اسپرت دنبال کنید

ایران اسپورت

سامان قدوس

نشریه سوئدی آفتون بلادت می‌گوید علت عدم انتقال سامان قدوس به برنتفورد این بوده که فیفا درحال تحقیق درباره قدوس و باشگاه سابقش اوسترسوند است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

درحالیکه در روزهای اخیر شایعاتی درباره انتقال سامان قدوس، ملی‌پوش کشورمان به تیم انگلیسی برنتفورد مطرح شده بود اما در نهایت اعلام شد که قدوس در تیم فصل گذشته‌اش آمیان خواهد ماند و به انگلیس نخواهد رفت.

حالا نشریه سوئدی آفتون بلادت می‌گوید علت عدم انتقال قدوس به برنتفورد این بوده که فیفا در حال حاضر در حال تحقیقات از قدوس و باشگاه سوئدی سابقش، اوسترسوند است. علت تحقیقات این است که باشگاه اوئسکای اسپانیا از قدوس و اوسترسوند به فیفا شکایت کرده و آنها را به خاطر انتقالی که به ادعای این باشگاه بین اوئسکا و اوسترسوند در مورد قدوس امضا شده ولی هرگز عملی نشده است متهم کرده است.

تابستان گذشته به نظر می‌رسید انتقال قدو‌س از اوسترسوند سوئد به اوئسکای اسپانیا قطعی است و حتی تصاویری از او منتشر شد که به نظر می‌رسید در حال امضای قرارداد با تیم اسپانیایی است. اما بعد مهاجم ایرانی اوسترسوند از آمیان فرانسه سر در آورد. تیمی که قدو‌س فصل گذشته را با پیراهن آن بازی کرد، ۲۷ بازی انجام داد و چهار گل به ثمر رساند.

 

اخبار ورزشی


موضوع : فوتبال ایران
برچسب : , , , , , , ,
نویسنده :ایران اسپرت در تاریخ مرداد 18ام, 1398