جدیدترین خبرهای روز فوتبال و ورزش را در ایران اسپرت دنبال کنید

ایران اسپورت

مهدی انصاری در گفتگو با خبرنگار مهر درباره شرایط و وضعیت آمادگی‌اش برای کسب سهمیه المپیک گفت: بعد از تورنمنت کرواسی، تمریناتم را در تهران زیر نظر حضرتی ادامه می دهم. فعلا شرایط خوب است، صحبتی با رضوانی داشته‌ام و اعلام کرد هر چه که نیاز داشته باشم در اختیارم قرار خواهند داد. در حال حاضر به چیزی نیاز ندارم و آرام آرام مسیر را پیش می برم.

ملی پوش شنای ایران درباره شانس کسب سهمیه المپیک گفت: نسبت به سایر شناگران در صدمتر پروانه رکوردم به رکورد ورودی نزدیک‌تر است. بعد از مسابقات کرواسی دو مسابقه در تهران داشتم، در آمادگی صددرصدی نیستم اما روندم خوب است.

وی تأکید کرد: بعد از مسابقات مالزی به دلیل دیسک خفیفی که داشتم، کمی از شرایط آمادگی دور شدم و با دستور پزشک نمی توانستم تمرینات وزنه را انجام دهم، به همین دلیل کمی از فضای تمرین دور بودم. در مسابقات کرواسی شرکت کردم تا میزان آمادگی‌ام را بدون تمرین و وزنه محک بزنم. چند روز دیگر نیز برای مسابقات هند انتخابی خواهیم داشت.

انصاری در پاسخ به این سؤال که چقدر امید به کسب سهمیه دارد، گفت: تمام تلاش خود را برای کسب سهمیه انجام خواهم داد. نمی توان قول داد اما تلاش خود را خواهیم کرد.

ملی پوش شنا ادامه داد: در حال حاضر در استخر آزادی تمریناتم را پیگیری می کنم. مشکل استخر ندارم اما شناگران شهرستان همچنان دست به گریبان مشکل استخر هستند. اصفهان وضعیت خوبی ندارد. درست است که مسئولان می‌گویند استخر داریم اما تعداد استخرهای استاندارد کم است. دو شناگر اصفهان عازم مسابقات قهرمانی جوانان هستند اما به دلیل مشکل استخر در تهران حاضر شده و تمرینات خود را پیگیری می کنند.

اخبار ورزشی


موضوع : سایر ورزشها
برچسب : , , , , , , , , , , , ,
نویسنده :ایران اسپرت در تاریخ مرداد 17ام, 1398