جدیدترین خبرهای روز فوتبال و ورزش را در ایران اسپرت دنبال کنید

ایران اسپورت

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا مهاجری سه‌شنبه‌شب در نشست خبری پیش از دیدار نساجی مقابل پارس جنوبی جم اظهار داشت: تیم پارس جنوبی جم تیم خوبی است و مقابل این تیم دنبال پیروزی هستیم.

وی اضافه کرد: شهر جم از شهرهای خوب کشور است ولی همچنان برخی زیرساخت‌ها ضعف دارد که انتظار داریم این مشکلات کمتر شود ولی همچنان برای اسکان در این شهر با مشکل روبرو هستیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی با بیان اینکه وضعیت تیم‌ها تا هفته هشتم مشخص می‌شود، افزود: بازی راحت در لیگ نداریم و بازی‌ها سخت است و همه تیم‌ها با تمام قدرت به میدان می‌آیند.

وی با بیان اینکه فردا مقابل پارس جنوبی جم بازی سختی داریم و تلاش داریم با دست پر از بازی خارج شویم، اضافه کرد: تیم ما جوان و کم هزینه است و به تیم خودم ایمان دارم و به جوانان اعتماد کرده‌ایم.

مهاجری با بیان اینکه فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و این موضوع فوتبال را جذاب می‌کند، ادامه داد: با وجود احترامی که برای پارس جنوبی قائلیم، ولی نیت‌مان کسب سه امتیاز است.

وی با بیان اینکه همیشه برای داوران احترام قائل بوده‌ام، خاطرنشان کرد: ما محروم نداریم اما دو بازیکن‌مان آسیب‌دیدگی جزیی دارند که باید ببینیم وضعیت‌شان چطور می‌شود.

اخبار ورزشی


موضوع : فوتبال ایران
برچسب : , , , , , , , , , , , , ,
نویسنده :ایران اسپرت در تاریخ مهر 2ام, 1398