جدیدترین خبرهای روز فوتبال و ورزش را در ایران اسپرت دنبال کنید

ایران اسپورت

به گزارش خبرورزشی و به نقل از نشریه اسپورت اسپانیا، ارنستو والورده سرمربی تیم فوتبال بارسلونا از رد قطعی احتمال بازگشت نیمار به این تیم خودداری کرد. مهاجم برزیلی پاری‌سن‌ژرمن به مسئولان این باشگاه اعلام کرده که دیگر تمایلی به ماندن ندارد و می‌خواهد به تیم سابقش برگردد، اما از آنجایی که روابط میان دو باشگاه خیلی خوب نیست، PSG نمی‌خواهد به او برای برگشتن به نوکمپ کمک کند و در عوض به دنبال مشتریان دیگری برای این مهاجم برزیلی است.
با این حال بارسلونا هنوز نزدیک به ۲۰ روز دیگر فرصت دارد که پاری‌سن‌ژرمن را برای خرید نیمار متقاعد کند و این در حالیست که اخباری مبنی بر مذاکره باشگاه فرانسوی با رئال مادرید برای انتقال نیمار به سانتیاگو برنابئو شنیده می‌شود.
ارنستو والورده سرمربی بارسلونا با وجود آنکه تمایلی برای پاسخ دادن به سؤالات درباره آینده نیمار نداشت، احتمال بازگشت او به نوکمپ را رد نکرد. او گفت: ببینیم چه خواهد شد. پاسخ کلاسیک و کلیشه‌ای به این سؤال این است که نیمار برای تیمی دیگر بازی می‌کند و همین. تمام چیزی که من می‌دانم این است که من سرمربی‌ام و تنها به بازیکنان خودم فکر می‌کنم. آن‌ها کسانی هستند که من در بازی‌ام استفاده خواهم کرد. با اوضاع فعلی من نمی‌دانم که قرار است چه اتفاقی رخ خواهد داد.
اینطور که به نظر می‌رسد، ماجرایی که دو سال پیش در مورد انتقال نیمار از بارسلونا به پاری‌سن‌ژرمن رخ داد در حال تکرار است و هرچه می‌گذرد او به ترک پارک‌دو‌پرنس نزدیک می‌شود.

اخبار ورزشی


موضوع : فوتبال جهان
برچسب : , , , , , , , ,
نویسنده :ایران اسپرت در تاریخ مرداد 19ام, 1398