جدیدترین خبرهای روز فوتبال و ورزش را در ایران اسپرت دنبال کنید

ایران اسپورت

به گزارش خبرنگار مهر، بنابر اعلام اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی سه شنبه ۲۲ مردادماه انتخابات هیات تکواندو استان برگزار خواهد شد. برای حضور در این انتخابات ۱۶ نفر کاندیدا شده اند که از این تعداد ۱۳ نفر در نامه ای به اداره کل ورزش و جوانان نسبت به انتخاب اعضای مجمع اعتراض رسمی خود را با ذکر دلیل و ارائه مدارک مستند اعلام کردند. سه کاندیدای دیگر حسین زاده رئیس قبلی، برادر وی و مسئول یکی از کمیته های هیات می باشند. 

این افراد معتقدند روند انتخاب اعضای مجمع به سمتی بوده که رئیس قبلی هیات چهار سال دیگر این مسئولیت را برعهده داشته باشد. اواخر هفته گذشته هم برخی از پیشکسوتان به همراه کاندیداهای معترض با حضور در اداره کل ورزش و جوانان اعتراض خود را به مهندسی در انتخابات اعلام کردند. فرزاد فتاحی هم قول داد با ارسال نامه ای به وزارت ورزش و فدراسیون در خصوص تغییر اعضای مجمع اقدام کند. 

از سوی دیگر استانداری خراسان رضوی با ارسال نامه ای به اداره کل ورزش و جوانان خواستار رسیدگی به موضوع اعتراض کاندیداها شده است.  در این نامه، استانداری به دلیل اعتراض به نحوه انتخاب اعضای مجمع با هدف مشارکت حداکثری، خواستار بررسی و اصلاح روند جاری و تجدید نطر در این خصوص شده است.

اهالی تکواندو استان مدتهاست در خصوص مشکلات این رشته، روند انتخاب سرپرست از سوی فدراسیون، انتخاب نماینده شهرستانها، اعضای مجمع از نماینده داوری و مربیگری گرفته تا ورزشکاران، اعتراضات گسترده خود را با ارسال نامه های متعدد بیان کرده اند.

امید می رود با ورود استانداری به موضوع، روند انتخابات به مسیر قانونی بازگشته و همه کاندیداها در فضای عادلانه برای رسیدن به صندلی ریاست رقابت کنند. 

اخبار ورزشی


موضوع : ورزش های رزمی
برچسب : , , , , , , , , ,
نویسنده :ایران اسپرت در تاریخ مرداد 19ام, 1398