جدیدترین خبرهای روز فوتبال و ورزش را در ایران اسپرت دنبال کنید

ایران اسپورت

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال بارسلونا آخرین مرحله تمرینات پیش‌فصل را در تور امریکا خواهد داشت و تمریناتشان در میامی و دیترویت خواهد بود و ۲ بار هم مقابل ناپولی بازی خواهند کرد.

والورده برای این تور تمرینی همه بازیکنانش را در اختیار دارد، به غیر از مسی مصدوم. او اما در این تور وظایفی برای انجام دادن دارد.

ساماندهی خط حمله
اولین وظیفه او این است که راهی برای استفاده به بهترین شکل از مسی، سوارس و گریزمان در کنار هم پیدا کند. عثمانه دمبله هم امیدوار است به این خط حمله راه پیدا کند.

انتخاب بازیکنان دفاعی
جونیور فیرپو خط دفاعی بارسا را با آمدنش کامل کرده و حالا این تیم گزینه‌هایی برای خط دفاع دارد. سرمربی باید فقط ۴ نفر را برای شروع فصل انتخاب کند. باید طوری برنامه‌ریزی کند که به همه بازیکنان بازی برسد.

تمرکز روی میانه زمین
خود والورده هم اعتراف کرد که در میانه زمین بازیکنان زیادی دارد. فرانکی دی یانگ به این تیم آمده و به نظر قرار است بازیکن ثابت ترکیب باشد، اما هنوز تصمیمات دیگری باید گرفته شود.

جوانان با انگیزه
بارسا جوانانی دارد که باید والورده برای بازی دادن به آن‌ها هم برنامه‌ریزی کند. ریکی پیگ و کارلس پرس بازیکنانی هستند که در تابستان عالی کار کردند خود والورده هم می‌داند نمی‌تواند در امریکا نسبت به آن‌ها بی‌تفاوت باشد.

اخبار ورزشی


موضوع : فوتبال جهان
برچسب : , , , , , , , ,
نویسنده :ایران اسپرت در تاریخ مرداد 15ام, 1398